Zu Casa

Huvudkontor

Adress

Sjöängsvägen 15, 192 72 Sollentuna

Telefonnummer

08-519 41 011

E-mejl adress

info@utvagen.se

Hitta ditt närmaste kontor genom att klicka på knappen nedan

Kontakta vårt Huvudkontor

Kontoret erbjuder konsultation inom utrymningssäkerhet, brandskydd som t ex brandskyddsdokumentation och systematiskt brandskyddsarbete SBA, samt tillgänglighet. Kontoret levererar sjukvårdsutbildning som t ex första hjälpen eller L-ABC, brandskyddutbildning och brandövningar. Vi levererar även produkter som t ex utrymningsskyltar, nödbelysning, utrymningsplan och kontrastmarkeringar.

    Medarbetare

    Håkan Hedermo

    Platschef

    Direkt: 010 – 498 48 28
    E-post: hakan.hedermo@utvagen.se

    Janek Kinksep

    Tekniker

    Direkt: 010 – 498 48 26
    E-post: janek.kinksep@utvagen.se

    Jimmy Sturk Bergström

    Utbildningskoordinator/Konsult

    Direkt: 010-498 48 22
    Mobil: 010-498 48 22
    E-post: jimmy.sturk@utvagen.se

    Anna Ahlgren

    Order och inköp

    Direkt: 018 – 56 80 88
    Mobil: 018 – 56 80 88
    E-post: anna.ahlgren@utvagen.se

    Jonas Engman

    Key account manager

    Direkt: 010 – 498 48 29
    E-post: jonas.engman@utvagen.se

    Anders Uhlander

    Sälj- och Marknadschef

    Direkt: 010 – 498 48 27
    E-post: anders.uhlander@utvagen.se

    Rikard Fröman

    Konsult

    Direkt: 010 – 498 48 21
    E-post: rikard.froman@utvagen.se

    Anders Trogen

    Tekniker

    Direkt: 010 – 498 48 23
    E-post: anders.trogen@utvagen.se

    Anki Ljus

    Ekonomi

    Direkt: 018 – 56 80 87
    E-post: anki.ljus@utvagen.se

    Nicklas Lundberg

    Tekniker

    Direkt: 010 – 498 48 25
    E-post: nicklas.lundberg@utvagen.se

    Kontakta oss

    Utvägen är din resurs och trygga partner i alla frågor relaterade till brandskydd och utrymningssäkerhet.
    Varmt välkommen att kontakta oss med din förfrågan!

    Kontakta oss